סכנה לא מקצועית

למי מאתנו לא נתפס הגב מדי פעם, או שבוקר אחד הצוואר ללא כל סיבה נראית לעין החליט לצאת לחופשה, ומאז הוא תפוס. הפתרון המידי שכולנו חושבים עליו כמובן הוא עיסוי, או מסאז’ בלשון העממית יותר.

דבר חשוב מאוד לזכור לפני שהולכים לעשות מסאז’ הוא: מסאז’ לא מקצועי לא רק שאיננו עוזר אלא אפילו מזיק. לכן לפני שאתם נותנים לחבר לעשות סיבוב על הגב שלכם, תוודאו שהוא קיבל הכשרה ראויה ואל תסתפקו ב”זה בסדר אחי, חדווה נורא אוהבת את המסאז’ שאני עושה לה ואומרת תמיד כמה שאני מעולה”.

הרעיון שאני רוצה להציע היום אולי טיפה יקר יותר, אך ללא ספק גם שווה יותר.

כיום ניתן לקבל עיסוי רפואי מפיזיותרפיסט מומחה.

למה זה טוב?

פיזיותרפיסט מומחה יפתור את הבעיה שלכם ביעילות רבה וללא גרימת נזק. בנוסף הוא יכול לתת לכם הסבר על שורש הבעיה וללמד אתכם איך תמנעו מבעיות נוספות בעתיד. ההיכרות של הפיזיותרפיסט שמגיע מתחום רפואי עם מה שקורה אצלכם מרובה הרבה יותר מאשר של המעסה הרגיל. אם אתם סובלים מבעיות חוזרות ונשנות, או שאתם חושבים שאורח החיים שלכם לא תקין ורוצים לשנות, זאת תהיה הזדמנות מעולה בשבילכם.

בסופו של דבר עדיף לשלם על טיפול טוב מועיל וממוקד, מאשר על הרבה טיפולים שעוזרים רק לזמן קצר. למרות שלא אכחיש שמסאז’ טוב הוא דבר נחמד, לפעמים ההמתנה וכאבי הגב החוזרים ונשנים פשוט לא שווים את זה.

כיום יש מטפלים שעושים ללקוח פיזיותרפיה בבית, אם אתם נורא עסוקים (או שהגב שלכם נורא תפוס…).

או במילים של מפורסם אמריקאי כל שהוא: “אל תסתכלו על זה כהוצאה, תסתכלו על זה כהשקעה…”.