טיפול בשברי מאמץ

בשנים האחרונות הפכה תרבות הכושר הגופני בישראל לפופולארית מאוד. בכל יום ניתן לראות אנשים רבים אשר מבצעים ריצה או הליכה ברחוב לשם שמירה על כושר או לחילופין, לשמוע על כאלו שבחרו ללכת לחדר הכושר. שמירה כל כושר גופני הינה דבר חשוב וחיוני לכל אחד ואחת. יחד עם זאת, מתאמנים רבים סובלים מפציעה כלשהי בעקבות אימוניהם.

אימוני הכושר הגופני כוללים תנועות רבות אותן מבצעים האברים הקשורים למערכת התנועה. ביצוע של תנועה לא נכונה, באופן חד פעמי או לאורך זמן, עלולה לגרום למתאמן לפציעה במערכת התנועה. פציעה כזו יכולה להשבית את המתאמן מאימוניו במשך זמן ארוך והיא מחייבת לעיתים קרובות ריפוי ושיקום.

השיטה בה מרפאים ומשקמים פציעות ספורט במערכת התנועה היא פיזיותרפיה. הפיזיותרפיה הינה שיטה פרא-רפואית לטיפול בבעיות אלו והינה מקצועי רפואי לכל דבר ועניין. הפיזיותרפיסט, איש המקצוע המעביר את הטיפולים בשיטה זו, הינו בעל ידע רפואי נרחב ובאמצעות הטיפולים אותם הוא מעניק, ניתן לשקם את הפציעות הנגרמות כתוצאה מתנועות לא נכונות במהלך אימוני ספורט.

אנו בדקלים נשמח להביא לכם את טיפול הפיזיותרפיה הטוב ביותר והמשקם ביותר. אצלנו בדקלים תוכלו למצוא פיזיותרפיסטים מומחים אשר להם ניסיון רב בריפוי פציעות ספורט מכל הסוגים. אנו בדקלים מחייבים את הפיזיותרפיסטים שלנו לרכוש רפואי רחב יותר מכל פיזיותרפיסט ממוצע וזאת בכדי להעניק למטופל את הטיפול היעיל והטוב ביותר עבורו.

את הטיפולים שלנו בדקלים ניתן לקבל הן במכון הפיזיותרפיה ברעננה והן בביתו של המטופל. כל זאת כחלק מהחזון שלנו להנגיש את טיפולי הפיזיותרפיה לכל מי שאין ידו משגת להגיע באופן פיזי למכון הפיזיותרפיה ברעננה.

אם נפצעת במהלך עשיית כושר גופני ואתה מחפש מקום בו תוכל לשקם את הפציעה ולהבריא כמה שיותר מהר, אנו בדקלים נשמח להעניק לך את הטיפול הרלוונטי והנכון לך. בו אלינו לדקלים, כי ההחלמה שלך היא ההצלחה שלנו.