דקלים פיזיוטרפיה

כולנו שמענו ללא ספק פעמים רבות כבר את המילה ” פיזיותרפיה ” אבל לא לכולנו ברור בדיוק מה זה אומר.

פיזיותרפיה בניגוד למה שחושבים רבים איננה רק דרך טיפול לצורך שיקום, היא גם דרך לאבחן בעיות שונות, וכמו כן נותנת טיפול מונע כדי למנוע בעיות עתידיות.

פיזיותרפיה מתעסקת במערכת התנועה (עצבים, שרירים, עצמות) ותפקידה להביא אותה לידי תפקוד מרבי. לא רק אחרי תאונה אנשים זקוקים לפיזיותרפיה, העולם שסובב אותנו מביא לנו המון הרגלים שפוגעים בגוף שלנו והנזק מצטבר לאורך השנים. ישיבה לא נכונה מול המחשב, יציבה גרועה, הרמת משאות כבדים לאורך זמן ללא שימת לב לצורת הנשיאה, עלולות לגרום לנזק. זה יכול להיות כאב גב חמור או תחושת נמלול, הפיזיותרפיה יכולה לסייע לכם לשמור על הגוף שלכם בריא ומתפקד.

הפיזיותרפיה היא דרך טיפול המותאמת אישית למטופל, לכל אדם יש את הגוף הייחודי שלו, את אורח החיים שלו, והפיזיותרפיה מותאמת לו אישית בהתאם לצרכיו והבעיות מהן הוא סובל.

מהסיבה הזאת בעיקר חשוב מאוד כשאתם באים לבחור פיזיותרפיסט לבחור רק את המקצועיים ביותר, כי רק פיזיותרפיסט מקצועי יכול לתת טיפול שיתאים לכם בדיוק. בנוסף טיפול שניתן על ידי פיזיותרפיסט מקצועי יפתור את הבעיה שלכם מהר יותר ובאופן ממוקד יותר, ולכן מסתבר שהטיפול גם יהיה זול יותר ומשתלם יותר בסופו של דבר…

אנחנו בדקלים גאים לומר כי המודעות לחשיבותה של פיזיותרפיה איכותית עומדת בראש מעייננו. לכן דאגנו להביא את הפיזיותרפיסטים הטובים ביותר. בנוסף מתוך הבנה לחשיבות הרבה של טיפול כדי לשפר את איכות החיים של המטופל דאגנו לקצר את זמני ההמתנה, וכיום ניתן לקבל טיפול/אבחון מקצועי באופן מיידי.

חידוש נוסף שמשנה את עולם הפיזיותרפיה הוא פיזיותרפיה בבית, אנחנו מאפשרים למטופלים לקבל את הטיפול בבית שלהם, על ידי מערך פיזיותרפיסטים מקצועיים שזמינים להגיע בכל רחבי הארץ.

כשזה נוגע לבריאות שלכם אל תתפשרו, מגיע לכם את הטוב ביותר.

דקלים.